بیوگرافی

من دوره دندانپزشکی عمومی را در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذراندم و در سال ۱۳۸۰ با کسب رتبه سوم در بین دانشجویان ورودی ۱۳۷۴ فارغ التحصیل شدم.
دوره تخصص ارتودنسی را در سال ۱۳۸۲ و در دانشکده دندانپزشکی مشهد آغاز نمودم و در سال ۱۳۸۵ با کسب رتبه سوم بورد تخصصی ارتودنسی در سطح کشور، آن را به اتمام رساندم.
همچنین در سال ۱۳۹۰ دوره یک ساله فلوشیپ لیزر را که با همکاری دانشگاه تهران و دانشگاه آخن آلمان برگزار شده بود، به پایان رساندم و مدرک خود را از دانشگاه آخن آلمان کسب نمودم.
پس از فارغ التحصیلی به عنوان استادیار تمام وقت گروه ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی مشهد شروع به کار کردم و از آبان ۱۳۸۵ تا مرداد ماه ۱۳۹۵ به خدمت مشغول بودم.
در این سال ها قریب به ۷۰ عنوان مقاله در ژورنال های معتبر خارجی و داخلی به چاپ رساندم و تعداد ۴ عنوان کتاب را به رشته تحریر درآوردم. همچنین در این مدت موفق به کسب ۱۵ عنوان جایزه پژوهشی در جشنواره های مختلف پژوهشی گردیدم.
از آبان ماه ۱۳۸۵ تا شهریور ماه ۱۳۹۵ در کلینیک ویژه دانشکده دندانپزشکی مشهد به درمان ارتودنسی مشغول بودم و در این مدت تعداد نسبتا زیادی از بیماران مبتلا به مشکلات دندانی و فکی را درمان نمودم.